Бісексуалка залишається в шафі

Я бісексуалка, я зрозуміла, що мені подобаються і хлопці і дівчата, коли мені було 12 років. Моя родина дуже релігійна, вони абсолютно не здогадуються, що до того, як я познайомилася із моїм теперішнім хлопцем, у мене були стосунки з дівчиною. Я не впевнена, що коли-небудь зможу їм про це розповісти, бо до того ж я ще й не вірю в Бога, тому якщо вони це почують, то швидше за все взагалі не захочуть мати зі мною справу.

У мене є кілька друзів, які знають про мою сексуальну орієнтацію, у тому числі й мій хлопець, проте я відчуваю, що оскільки перебуваю в гетеросексуальних стосунках, то моя ідентичність ще більше зазнає критики. Мені просто легше залишатися «в шафі», оскільки всі вважають, що я просто-напросто можу вибрати «бути натуралкою» і на цьому всі мої проблеми будуть вичерпані.  Проте я все ж не можу просто витерти зі своєї свідомості частину того, що робить мене мною.

Я бісексуалка, я атеїстка, але я така ж людина, як і всі решта. Якби ці дві ідентичності не приносили мені проблем у житті, я би могла спокійніше спілкуватися з родиною та не боятися розповідати про себе знайомим і друзям. Я хочу, щоб настав час, коли в Україні свобода віросповідання також включатиме свободу бути нерелігійним, а також щоб мою орієнтацію сприймали адекватно і не піддавали сумніву тільки через те, що на даний момент я в гетеросексуальних стосунках.

Моя родина дуже добре ставиться до мого хлопця. Проте мені важливо знати, що якщо я вирішу створити сім’ю з дівчиною, то родичі сприймуть нас так само адекватно.

М.